Willa Anna
www.willaanna.wbeskid.pl | Gródek nad Dunajcem | tel: 693 985 757

otoczenie dalszeWilla Anna oferuje moc atrakcji na świeżym powietrzu.

100 metrów od Willi, nad brzegiem jeziora, posiadamy ośrodek wypoczynkowy. Odbywają się tam rejsy wycieczkowe po jeziorze Rożnowskim. Znajduje się tam duża plaża ze strzeżonym kąpieliskiem. Boiska do gry w siatkówkę, wypożyczalnia sprżetu wodnego typu: łodka, kajak, rower wodny. Ponadto na terenie ośrodka można dobrze zjeść w jadłodajni BARBARA, lub zakupić w kilku punktach gastronomicznych lody, piwo, napoje, słodycze itp.

Jest tutaj trampolina do skakania, miejsce na grill czy ognisko, mini plac zabaw czy gry rozrywkowe.


foto


jadłodajnia Barbara

taras z widoczkiem

rejsy wycieczkowe

wypożyczalnia sprzętu wodnego

lodziarnia pod chmurką

bar piwny


Okoliczny blog


Rejsy wycieczkowe statkiem "Jaskółka" po zaporze.
Lipca 15, 2016

Statek „Jaskółka” Kierunek rejsu: Gródek n. Dunajcem – Rożnów. Informacje, zapisy, bilety do nabycia w Ośrodku Wypoczynkowym „Barbara” w Gródku n. Dunajcem, w barze „Ryba Wędzona” w Rożnowie nad zaporą bądź bezpośrednio u kapitana na statku. Rejs z przerwą trwa łącznie około 1,5 godziny.

Czytaj więcej

Pogórze Rożnowskie - szlaki turystyczne piesze, rowerowe i konne
Lipca 14, 2016

Pogórze Rożnowskie to region cechuje się urozmaiconą rzeźbą, wysokimi wzniesieniami oraz głęboko wciętymi dolinami Dunajca, Białej i ich dopływów. Wysokość wierzchowin na działach wodnych przekracza 500 m n.p.m. Niektóre ze wzniesień na tych wierzchowinach mają charakter małych gór. Polecamy szlaki turystyczne:

Czytaj więcej